Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router

Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router

Cena produktu Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router není známa.

 

Popis produktu Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router: Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router Víceúčelové zařízení integrující ADSL modem, router, 4portový switch, VoIP gateway s dvěma FXS porty a jedním PSTN portem a WiFi Access Point o rych... > více informací


Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router - popis

nahoru

Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router Víceúčelové zařízení integrující ADSL modem, router, 4portový switch, VoIP gateway s dvěma FXS porty a jedním PSTN portem a WiFi Access Point o rychlosti 54 Mb/s. Pokud chcete ADSL konektivitu k Internetu sdílet s dalšími počítači v LAN síti i bezdrátově a k tomu využívat i internetovou VoIP telefonii, je pro Vás ASUS AM200g ideálním řešením. i internetovou VoIP telefonii, je pro Vás ASUS AM200g ideálním řešením. Dodávané dipólové antény je možné odšroubovat a k SMA konektoru připojit vhodnou směrovou anténu. Upgrade na standard ADSL2/2+ je možný pouhou změnou firmware. Bezpečnostní funkce, kterými je ADSL zařízení ASUS AM200g vybaveno, splňují vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu a ochranu přenesených dat - vestavený Firewall, IP/Port filtrace, blokování URL, VPN pass through aj.. Pro maximální bezpečnost je vestavěný firewall zapnutý už v defaultní konfiguraci. I zabezpečení WiFi části je na vysoké úrovni – WEP a WPA/WPA2 (TKIP, AES) šifrování a možnost ověřování na Radius serveru. Díky přednastaveným parametrům můžete zařízení po instalaci ihned používat. Stačí pouze zadat uživatelské jméno a heslo k Vašemu ISP a zvolit parametry ADSL linky. Konfigurace routeru se provádí přes přehledné webové rozhraní nebo přes Telnet.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Switche, Síťové karty.

Nejlevnější Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router akční ceny - Levné Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asus AM200g ADSL VoIP WiFi Access Point/ Router najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.