Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router

ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router

Cena produktu ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router není známa.

 

Popis produktu ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router: ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router Jedná se o přístupový bod / most a router pro bezdrátové sítě standardu IEEE 802.11g/b. Navíc má integrován tiskový server a dále možnost připojení USB disku ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router - popis

nahoru

ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router Jedná se o přístupový bod / most a router pro bezdrátové sítě standardu IEEE 802.11g/b. Navíc má integrován tiskový server a dále možnost připojení USB disku nebo USB kamery. Podporuje rychlost až 54 megabitů za sekundu (nová rychlost standardu 802.11g, 802.11b dosahoval "pouze" 11Mbps), přičemž automaticky přepíná na pomalejší rychlosti v závislosti na síle signálu. Navíc je vybaven technologií Afterburner, díky které dosahuje až o 35% lepší propustnost bezdrátového spojení (a přenosových rychlostí až 125Mbps) než běžná 802.11g zařízení - a to bez jakéhokoliv rušení. V neposlední řadě také používá novou technologii firmy BroadCom - BroadRange, která díky pokročilým DSP technologiím umožňuje až o 300% lepší pokrytí signálem. Je určen pro připojení k Ethernet sítím přes konektory RJ-45. Má jeden RJ-45 port WAN např. pro připojení modemu. Zařízení také funguje jako čtyřportový 10/100 Ethernet switch. Disponuje citlivým anténním systémem, který zajišťuje vestavěná nezávislá invertní F-PCB anténa a externí odpojitelná dipólová anténa (R-SMA konektor), kterou lze nahradit výkonnou externí anténou. Jak již bylo zmíněno, zařízení lze používat jako most (WDS) - dokáže pracovat jako přístupový bod a most zároveň - a tak se hodí i na budování rozsáhlejších WiFi sítí např. ve školách, hotelech, větších firmách apod. Datové přenosy jsou pro vyšší bezpečnost šifrovány 64 nebo 128-bitovým WEP kódem; dále má podporu pro WPA šifrování včetně TKIP. Lze nastavovat možnost přístupu podle MAC adres, zabudován je i DHCP server, dvojnásobný firewall (NAT, SPI) a další.

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Repeatery, transceivery, konventory, Firewally.

Nejlevnější ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router akční ceny - Levné ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ASUS WL-500gP Broad Range WiFi Router najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.