Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

D-link DIR-635 Wifi Router

D-link DIR-635 Wifi Router

Cena produktu D-link DIR-635 Wifi Router není známa.

 

Popis produktu D-link DIR-635 Wifi Router: D-link DIR-635 Wifi Router Bezdrátový širokopásmový směrovač pro standard 11n* Směrovač D-Link DIR-635 Wireless N™ je zařízení kompatibilní s 802.11n, který přináší až o 650 % vyšší reálnou rychlo... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

D-link DIR-635 Wifi Router - popis

nahoru

D-link DIR-635 Wifi Router Bezdrátový širokopásmový směrovač pro standard 11n* Směrovač D-Link DIR-635 Wireless N™ je zařízení kompatibilní s 802.11n, který přináší až o 650 % vyšší reálnou rychlost než bezdrátové spojení 802.11g a je rychlejší než 100Mb/s kabelový Ethernet. Připojte směrovač DIR-635 ke kabelovému nebo DSL modemu a sdílejte vysokorychlostní přístup k Internetu s každým ve vaší síti. Vytvořte bezpečnou bezdrátovou síť pro sdílení fotografií, souborů, hudby, videa, tiskáren a síťových paměťových zařízení v celé vaší domácnosti. Špičková funkce QoS Engine, vestavěná ve směrovači, přináší lepší využití Internetu a zajišťuje plynulost přenosu a rychlou odezvu například při digitálních telefonních hovorech (VoIP) a hraní on-line her. Tento vysoce výkonný směrovač, založený na technologii Wireless N, poskytuje kompletní pokrytí domácnosti a eliminuje „mrtvé zóny“. Směrovač DIR-635 je zkonstruován pro použití ve větších domech a pro uživatele, kteří požadují vyšší výkon sítě. Přidejte k notebooku nebo stolnímu počítači bezdrátový adaptér Wireless Na můžete zůstat připojeni k síti prakticky z libovolného místa vašeho domu. Směrovač DIR-635 podporuje všechny nejnovější funkce pro zabezpečení sítě, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu jak přes bezdrátové spojení, tak přes Internet. Podpora standardů WPA™ a WEP zajišťuje, že budete moci používat nejlepší možné šifrování bez ohledu na vaše klientská zařízení. Kromě toho používá směrovač dvojici firewallových funkcí (SPI a NAT) na ochranu před možnými útoky přes Internet. Díky nejvyššímu bezdrátovému výkonu ve své kategorii, celkovému zabezpečení sítě a většímu pokrytí celého domu je směrovač DIR-635 ideálním základem vaší bezdrátové sítě. Technické informace: * Kompatibilní s 11g a 11b bezdrátovými sítěmi * 10/100Mb/s WAN port * Vestavěný přepínač se 4 10/100Mb/s porty s funkcí Auto MDI/X * USB 2.0 port pro snadnou konfiguraci pomocí Windows Connect Now * Firewall s NAT, SPI (Stateful Packet Inspection) a VPN pass-through * Filtrování obsahu s blokováním URL a časovým rozvrhem * QoS (Quality of Service) se StreamEngine * WEP, WPA a WPA2 bezdrátové šifrování * Podpora pro 802.1x RADIUS * Odpojitelná anténa (reverzní SMA zásuvka) * Snadná instalace pomocí D-Link Click’n Connect s průvodcem * Webové konfigurační rozhraní 1 Maximální rychlost bezdrátové komunikace, odvozená od IEEE standardu 802.11g a návrhu 802.11n. Skutečný přenos dat se bude lišit. Podmínky v síti a okolní faktory, například objem síťového provozu, stavební materiály a konstrukce a režie provozu sítě sníží skutečnou rychlost přenosu dat. Faktory prostředí mohou nepříznivě ovlivnit dosah bezdrátového signálu. Pro fungování QoS musí všechna připojená zařízení podporovat fronty 802.1 p.

Výrobce D-link

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu D-link DIR-635 Wifi Router užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Repeatery, transceivery, konventory, Switche.

Nejlevnější D-link DIR-635 Wifi Router akční ceny - Levné D-link DIR-635 Wifi Router

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější D-link DIR-635 Wifi Router stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější D-link DIR-635 Wifi Router najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.