Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v

Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v

Cena produktu Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v není známa.

 

Popis produktu Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v: Broadband routery (širokopásmové směrovače) se pozvolna stávají nedílnou součástí pro výstavbu i těch nejjednodušších sítí. Od začátku byly routery doménou zejména síťových administrátorů u velkýc... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v - popis

nahoru

Broadband routery (širokopásmové směrovače) se pozvolna stávají nedílnou součástí pro výstavbu i těch nejjednodušších sítí. Od začátku byly routery doménou zejména síťových administrátorů u velkých podnikových sítí nebo speciálně vyškolených specialistů z řad Internet providerů. Není žádným tajemstvím, že celá páteřní síť Internetu je založena na routerech. S rostoucí potřebou rychlé internetové konektivity a klesajícími cenami za připojení se pro směrovače otevřel i trh SOHO. V minulosti se směrování IP adres realizovalo přes dedikovaný PC, většinou s některou z instalací Linuxu. Toto řešení však nebylo z nejlevnějších a navíc vyžadovalo znalost OS Linux/UNIX a zejména pak hlubší zkušenosti s IP protokolem. Mezitím se ceny hardwarových směrovačů velmi přiblížily cenám klasických HUBů a SWITCHů. Zákazník tak získává možnost připojit svou síť k Internetu přes levnější, jednodušší a potencionálně spolehlivější zařízení. Cílovou skupinou zákazníků se tak staly malé a střední firmy a v poslední době také domácnosti. Tam všude dnes vyvstává požadavek na připojení několika PC ke stávajícímu Internetovému připojení. Technicky je router malá krabička, která obstarává propojení vnější (WAN) a místní (LAN) sítě. Každý router bývá tedy vybaven WAN portem a jedním, popř. více LAN porty. Dále může být směrovač vybaven např. firewallem, VPN edn-pointem, bezdrátovým rozhraním, popř. dalším rozšířením. Veškeré nastavení, konfigurace a správa se pak odehrává v uživatelsky příjemné nadstavbě, nejčastěji realizované přímo přes WEB prohlížeč. Širokopásmové připojení k Internetu je další logický krok ve vývoji Internetové konektivity. V současnosti se můžeme setkat s několika typy broadband připojení: a) bezdrátové připojení (realizované většinou Access Pointem) b) xDSL připojení (pomocí xDSL modemu po stávajících telefonních rozvodech) c) CATV připojení (přes Cable modem po rozvodech kabelových televizí) Všechny shora uvedené možnosti jsou dnes dostupné a jsou určeny pro připojení k WAN portu routeru. Technické informace: Širokopásmový Cable/DSL Firewall router s 4portovým Switchem/VPN endpoint Ochrana PC před Ping of Death, SYN Flood, Land Attack, IP Spoofing a jinými DoS (Denial of Service) útoky Podpora až 2 IPSec Tunelů současně, NAT Podpora filtrování URL a Time filtering Blokování Java, ActiveX, Cookies Snadná konfigurace přes web browser Podpora IPSec a PPTP Pass-Through Podpora Traffic a Event logging Možnost konfigurace routeru jako DHCP server Administrátor může blokovat přístup uživatele do internetu Podpora SNMP ver.2, SNMP MIB I a MIB II Podpora NTP (Network Time Protokol) pro synchronizaci s real-time servery Podpora spojení PPPoE Dedikovaný DMZ port Standard: IEEE802.3, IEEE802.3u Protokol: CSMA/CD Porty : WAN - 1x10/100Mbps RJ45 port LAN - 4x 10/100Mbps RJ45 port (jeden port funguje jako DMZ)

Výrobce Linksys

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Repeatery, transceivery, konventory, Firewally.

Nejlevnější Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v akční ceny - Levné Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Linksys EtherFast Cable/DSL Firewall Router w/4p/v najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.