Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER

NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER

Cena produktu NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER není známa.

 

Popis produktu NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER: NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER Používají technologii Smart MIMO (Multi-In Multi-Out) pro zvýšení dosahu bezdrátového připojení Modemový směrovač RangeMaxTM DG834PN umožňuje uživatelům li... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER - popis

nahoru

NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER Používají technologii Smart MIMO (Multi-In Multi-Out) pro zvýšení dosahu bezdrátového připojení Modemový směrovač RangeMaxTM DG834PN umožňuje uživatelům linky ADSL dramaticky zvýšit pokrytí bezdrátové sítě a eliminovat hluchá místa díky dynamickému přizpůsobení změnám v prostředí domácnosti nebo malé kanceláře okamžitě za chodu. Klíčové vlastnosti 5 v 1: modem, směrovač, firewall, čtyřportový přepínač a bezdrátový přístupový bod Nepotřebujete samostatný modem, zařízení zapojíte přímo do ADSL linky Až 10x vyšší propustnost a rychlost ve srovnání s standardem 802.11g 6 interních antén průběžně zkoumá prostředí a optimalizuje pokrytí Eliminuje hluchá místa díky technologii Smart MIMO* Díky automatické adaptaci maximalizuje pokrytí, kompenzuje rušení a fyzické překážky Zlepšuje dosah a rychlost existujících bezdrátových zařízení Bezdrátové připojení Bezdrátový modemový směrovač (brána) DG834PN RangeMax se přizpůsobuje rušení a fyzickým překážkám a maximalizuje tak pokrytí. Díky dynamickému připojení není zapotřebí utrácet další peníze za prvky zvyšující dosah, opakovače a externí antény. Ani není potřeba vyhazovat starší bezdrátová zařízení. Bezdrátový modemový směrovač DG834PN je kompatibilní s produkty standardů 802.11b, 802.11g a SuperG™ a zvětší jejich dosah a rychlost. Pokrytí je maximální, pokud je adaptér použit společně s adaptéry a kartami NETGEAR RangeMax™.

Výrobce Netgear

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Repeatery, transceivery, konventory, Firewally.

Nejlevnější NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER akční ceny - Levné NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější NETGEAR - 108-ADSL MODEM WIRELESS ROUTER najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.