Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624

NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624

Cena produktu NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 není známa.

 

Popis produktu NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624: NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 Bezdrátové 108Mb/s Super G™ kabelové směrovače s čtyřportovým přepínačem Ideální pro uživatele s kabelovým připojením k internetu, kteří hledají bezdrátov... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 - popis

nahoru

NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 Bezdrátové 108Mb/s Super G™ kabelové směrovače s čtyřportovým přepínačem Ideální pro uživatele s kabelovým připojením k internetu, kteří hledají bezdrátové připojení pro brouzdání internetem, sdílení souborů, tiskových zdrojů a distribuci objemných souborů médií, např. hudby a videa. Klíčové vlastnosti Technologie Super G™ - nabízí bezdrátové připojení rychlostí 108 Mb/s Kompatibilní s bezdrátovými sítěmi 802.11b a 802.11g Ochrana sítě s více než deseti funkcemi pro zabezpečení a ochranu soukromí Rodiče mohou blokovat přístup na nevhodné internetové stránky a k jejich obsahu Snadná instalace pomocí speciálního průvodce NETGEAR Smart Wizard Automaticky zjistí nejlepší připojení k vašemu poskytovateli internetu Bezdrátové připojení Pokud širokopásmový bezdrátový směrovač WGT624 použijete společně s 108Mb/s síťovou kartou nebo adaptérem, dostanete připojení s rychlostí 108 Mb/s. Směrovač WGT624 umožňuje sdílet vaše vysokorychlostní širokopásmové kabelové (nebo ADSL) připojení bezdrátově mezi všemi stolními počítači, notebooky i herními konzolami v domácnosti nebo v malé kanceláři. Technologie Super G™ - až 10x rychlejší než 802.11b Díky standardu 802.11g a bezdrátové technologii Super G™ je bezdrátový směrovač WGT624 až desetkrát rychlejší než bezdrátová zařízení standardu 802.11b. Tato technologie vám dovoluje stahovat velké soubory, účastnit se videokonferencí, distribuovat a přehrávat digitální filmy, fotografie a streamovanou mp3 hudbu ve vysoké kvalitě, a to rychleji a s vyšším dosahem, než kdykoliv předtím. Bezpečnost a zabezpečení Bezdrátový směrovač WGT624 chrání vaši síť více než deseti bezpečnostními funkcemi, mezi něž patří: Dvojitý firewall (NAT and SPI), který funguje jako první útočná linie proti vetřelcům a také jako několikanásobný průchod pro virtuální síť VPN, pomocí níž můžete komunikovat se vzdálenou podnikovou sítí. Snadno lze aktivovat bezdrátové šifrování (WEP nebo WPA-PSK) pro ochranu vaší sítě před slídily a nezvanými zloději pásma a pro co nejlepší bezdrátové zabezpečení můžete omezit přístup jen pro zvolené počítače pomocí jejich jedinečného identifikátoru, tzv. MAC adresy. Další bezpečnostní funkce naleznete v produktovém listu (anglicky).

Výrobce Netgear

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Repeatery, transceivery, konventory, Switche.

Nejlevnější NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 akční ceny - Levné NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější NETGEAR - SUPER G™ WIRELESS ROUTER WGT624 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.