Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Routery >

OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server

OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server

Cena produktu OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server není známa.

 

Popis produktu OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server: OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server AirLive WIAS-1200G je řešením „vše v jednom“ pro hotel, kavárnu, restauraci nebo operátora WISP, kteří chtějí prodávat internetové připojení. Je vybaven ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server - popis

nahoru

OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server AirLive WIAS-1200G je řešením „vše v jednom“ pro hotel, kavárnu, restauraci nebo operátora WISP, kteří chtějí prodávat internetové připojení. Je vybaven autentizací hotspot, bezdrátovými funkcemi, možností tisku lístků. To znamená, že poskytování a prodávání internetových služeb se konečně stalo jednoduchým a finančně dostupným pro každého. Brána je vybavena dvěma veřejnými porty, které vyžadují autentizaci, a dvěma soukromými LAN porty pro administrátory a privilegované uživatele. Funkce walled garden (obezděná zahrada) umožňuje administrátorovi přesně kontrolovat, na jakou stránku se uživatel může připojit. Zahrnuta je i utilita sondování IP, která může kontrolovat alive status (status živosti) až u 40 zařízení. WIAS 1200G je v kovovém pouzdře. Technické parametry: - 802.11g bezdrát + režim WDS - Intel IXP procesor - 1x WAN port + 4x LAN port - 1x port pro tiskárnu na lístky - 2 veřejné LAN porty a 2 soukromé LAN porty - 500 trvalých účtů + 2000 okamžitých účtů - Walled Garden, Web/Email Trigger autentizace, upozornění e-mailem - Skupinová kontrola upstream bandwidth ( příchozí rychost ) - Keep Alive Status (status udržení při životě)

Výrobce OvisLink

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Firewally, Repeatery, transceivery, konventory.

Nejlevnější OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server akční ceny - Levné OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OvisLink WIAS-1200G Internet Access Server najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.