AirLive Air3G II

Cena produktu AirLive Air3G II není známa.

 

Popis produktu AirLive Air3G II: Bezdrátový AP router s podporou standardu 802.11n a USB portem pro 3G/3.5G/4G modemy, 4x LAN 10/100Mbps, 1x WLAN 10/100Mbps, automatická záloha připojení mezi WLAN a USB modemem, odpojitelná antén...  Více informací


AirLive Air3G II - popis

Bezdrátový AP router s podporou standardu 802.11n a USB portem pro 3G/3.5G/4G modemy, 4x LAN 10/100Mbps, 1x WLAN 10/100Mbps, automatická záloha připojení mezi WLAN a USB modemem, odpojitelná anténa. Ostatní parametry Firewall: Ano Komunikační porty: LAN Komunikační porty: WAN Počet portů HUB/Switche: 4 Počet WAN portů: 1 Podpora externí antény: Ano Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Web management: Ano WLAN (Wifi) standardy: 802.11b;802.11g;802.11n Společnost AirLive patří mezi oblíbené producenty síťových prvků. Na náš trh uvádí bezdrátový AP router AirLive Air3G II. Zařízení nalezne svoje využití v menších firmách, domácnostech a nebo také v dopravních prostředcích, díky možnosti sdílení mobilního internetu. Výhodou je také možnost vytvoření záložního připojení - do WAN portu je přiveden primární internetový spoj a USB modem zajišťuje zálohu v případě výpadku primárního připojení. Jste tak neustále online. Podporuje rychlost bezdrátových přenosů až 150 megabitů za sekundu dle standardu 802.11n (samozřejmostí je zpětná kompatibilita s 802.11b/g), přičemž automaticky přepíná na pomalejší rychlosti v závislosti na síle signálu. Air3G II je vybaven USB portem pro připojení pro připojení USB modemů vysokorychlostního internetu 3G/3.5G/4G. Uživatel má k dispozici také zmíněný WAN port s rychlostí 10/100Mbps pro připojení vysokorychlostního kabelového/DSL internetu. Tato dvě možnosti připojení se mohou navzájem zálohovat. Router funguje také jako čtyřportový 10/100Mbps Ethernet switch. Konfigurace routeru je možná pomocí klasického webového rozhraní, případně pomocí technologie WPS stiskem jediného tlačítka (pokud ji podporují i ostatní přístroje v síti). Bezdrátové přenosy mohou být pro vyšší bezpečnost šifrovány WEP kódem, nebo pomocí modernějších standardů WPA, WPA-PSK, WPA2 a WPA2-PSK. Zabudován je i DHCP server, firewall a NAT, VPN pass-through a další. Velmi zajímavou funkcí je také možnost připojit váš mobilní telefon s internetovým připojením do USB portu routeru a ten dokáže toto připojení sdílet dalším uživatelům. Router je vybaven jednou odpojitelnou všesměrovou anténou s konektorem R-SMA.

Výrobce Airlive

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AirLive Air3G II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Tiskové servery, Switche.