AirLive Air3GII

Cena produktu AirLive Air3GII není známa.

 

Popis produktu AirLive Air3GII: Bezdrátový AP router s širokopásmovým připojením, 802.11 b/g/n, 4x LAN (RJ45), 1x WLAN (RJ45), USB slot pro 3G modem, WPA/WPA2 šifrování, NAT, SPI, IP. Ostatní parametry Firewall: Ano Komunikační ...  Více informací


AirLive Air3GII - popis

Bezdrátový AP router s širokopásmovým připojením, 802.11 b/g/n, 4x LAN (RJ45), 1x WLAN (RJ45), USB slot pro 3G modem, WPA/WPA2 šifrování, NAT, SPI, IP. Ostatní parametry Firewall: Ano Komunikační porty: LAN Komunikační porty: WAN Počet portů HUB/Switche: 4 Počet WAN portů: 1 Podpora externí antény: Ano Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Web management: Ano WLAN (Wifi) standardy: 802.11b;802.11g;802.11n Společnost AirLive patří mezi předního výrobce síťových prvků vůbec. Na náš trh uvádí bezdrátový AP router Air3GII s širokopásmovým připojením. Zařízení nalezne svoje využití v menších firmách, domácnostech, ale zvládne také poskytovat internetové služby ve veřejné dopravě. Air3GII je vybavený USB slotem pro připojení 4G/3.5G/3G internetu. Kromě toho je k dispozici WAN port pro ADSL nebo kabelový modem. Pozoruhodná je funkce Auto Backup pro automatické přepínání mezi WAN nebo 3G v případě výpadku. Air3GII je kompatibilní se standardy IEEE 802.11 b/g/n, podporuje rychlost bezdrátové komunikace až 150Mbps a poskytuje skoro 3x větší datovou propustnost než klasické 802.11g řešení. Velkou předností Air3GII je možnost využít zařízení jako jednoduchou Hotspot bránu. Hotspot Authentication umožňuje přístup k internetu podle jména a hesla, což oceníte například na místech, kde není drátový internet nebo bezdrátové WLAN připojení. Je určen pro připojení k Ethernet sítím přes konektory RJ-45 nebo USB pro 3G modem. Ve výbavě najdeme také čtyřportový switch pro připojení k Ethernet sítím přes konektor RJ-45 s podporou rychlostí 10/100Mbit. Datové přenosy jsou pro vyšší bezpečnost šifrovány WEP kódem; dále má podporu pro WPA šifrování včetně WPA-PSK, WPA2-PSK a WPA2 (Wi-Fi Protected Access 2), což je zabezpečovací standard, který spojuje nejúčinnější autentizační a šifrovací technologie (například AES), pro ochranu bezdrátových sítí před neoprávněným použitím. Lze nastavovat možnost přístupu podle MAC adres, zabudován je i DHCP server. Zařízení má dvojnásobný firewall (NAT, SPI) a IP paketové filtry. Pro nejrychlejší a nejjednodušší nastavení můžete využít tlačítko WPS (Wi-Fi Protected Setup). Anténa je odnímatelná, díky tomu je možné v případě potřeby anténu vyměnit za silnější.

Výrobce Airlive

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AirLive Air3GII užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Switche, Tiskové servery.