AirLive Traveler 3G-II

Cena produktu AirLive Traveler 3G-II není známa.

 

Popis produktu AirLive Traveler 3G-II: Bezdrátový HSPA router s podporou příjmu 3G signálu, podpora NAT, routování, firewall, bezdrátová síť 802.11 bgn, Li-Ion baterie s 2 h výdrží. Ostatní parametry Firewall: Ano Komunikační porty: WA... > více informací


AirLive Traveler 3G-II - popis

nahoru

Bezdrátový HSPA router s podporou příjmu 3G signálu, podpora NAT, routování, firewall, bezdrátová síť 802.11 bgn, Li-Ion baterie s 2 h výdrží. Ostatní parametry Firewall: Ano Komunikační porty: WAN Komunikační porty: LAN Management: Ano Počet portů HUB/Switche: 1 Počet WAN portů: 1 Podpora externí antény: Ano Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 10 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Přenosové rychlosti pro WLAN [Mb/s]: 150 Web management: Ano WLAN (Wifi) standardy: 802.11b;802.11g;802.11n WLAN standardy: 802.11b;802.11g;802.11n Firma AirLive je známá výrobou síťových prvků, mezi které se řadí AirLive Traveler 3G-II. Jedná se o kompaktní zařízení, které je vybaveno zabudovanou Li-Ion baterií a které dokáže přijmout mobilní 3G signál. Funguje jako router, který na vstupu přijímá tento signál a současně ho reprodukuje do bezdrátové sítě 802.11 bgn nebo pomocí ethernetového kabelu. Na zabudované baterii můžete serfovat až 2 hodiny na 3G signálu. Port WAN poté můžete využít připojením klasického modemu ať již kabelového nebo jako ADSL. Traveler 3G-II podporuje NAT, routování, firewall, VPN pass-through, DHCP server a poté statická IP, dynamická IP (DHCP klient), PPTP, L2TP, PPPoE a 3G. Je snadno upravovatelný přes webové rozhraní, SNMP a UPnP. Produkt využívá SPI firewall, nabízí filtrování paketů a kontrolu přístupů.

Výrobce Airlive
Wi-fi Ano
Počet LAN konektorů 1

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AirLive Traveler 3G-II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Tiskové servery, Síťové karty.

Nejlevnější AirLive Traveler 3G-II akční ceny - Levné AirLive Traveler 3G-II

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AirLive Traveler 3G-II stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AirLive Traveler 3G-II najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Routery.