Tenda AC15

Cena:

589

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Tenda AC15: Router Tenda AC15  Router Tenda AC15  je ideálním řešením pro hraní online her, streamování HD videí, a také pro sdílení souborů nebo tiskárny. Obsahuje Gigabitový WAN port, a čtyři Gigabitové LA...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Tenda AC15 - popis

Router Tenda AC15 
Router Tenda AC15  je ideálním řešením pro hraní online her, streamování HD videí, a také pro sdílení souborů nebo tiskárny. Obsahuje Gigabitový WAN port, a čtyři Gigabitové LAN porty. V kombinaci pásma 2,4 GHz (rychlost 600 Mb/s) s pásmem 5 GHz (1300 Mb/s) se snadno docílí celkové rychlosti na Wi-Fi až 1900 Mb/s. V kombinaci s velkým výběrem zabezpečení je Tenda AC15 ideálním Wi-Fi routerem pro vaši práci i zábavu.

Maximální výkon a rychlost
Díky podpoře dostupných standardů 802.11 ac/a/b/g/n je tento router univerzálním řešením vaší bezdrátové sítě. Chipset Broadcom je nastaven tak, aby 3 externí odnímatelné všesměrové antény tvořily co největší pokrytí bezdrátové sítě, zároveň při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější uživatele.
Gigabitový přepínač + Gigabitový WAN port
Router obsahuje celkem 3 Gigabitové LAN porty s propustností až 6 Gb/s. V kombinaci s Gigabitovým WAN portem je router ideální společník pro připojení vysokorychlostního Internetu a pro provoz objemných datových přenosů.

Port USB 3.0
Router AC15 umožňuje také připojení USB disku nebo tiskárny. Na přístup k datům sdíleným z USB disku je možné vytvořit pro každého uživatele přístupová práva. Přístup k těmto souborům je možný nejen z domácí sítě, ale odkudkoli, kde je přístup k Internetu pomocí funkce FTP serveru. Funkci Print server ocení každý, kdo chce tisknout bez omezení, tiskárna je připojena na USB port a dostupná pro každý počítač v domácí síti. Tento port také podporuje DLNA certifikaci. 

Klíčové vlastnosti
Dvoupásmový bezdrátový Wi-Fi router pracující souběžně v pásmu 2,4 GHz (600 Mb/s) a 5 GHz (1300Mb/s) s celkovou rychlostí až 1900 Mb/s. Router podporuje standardy 802.11ac/a/b/g/n, 3x neodnímatelná anténa 5 dBi. Pro kabelové připojení nabídne router 1x Gigabit WAN, 3x Gigabit LAN, 1x USB 3.0 pro sdílení dat nebo síťové tiskárny. Router podporuje normu DLNA, díky které je ideálním společníkem pro jednoduché propojení domácích multimédií. Díky aplikaci TendaCloud můžete provádět nastavení Wi-Fi, test signálu, nastavení síly signálu a přístupová pravidla pro různá zařízení. Tenda AC15 podporuje velké možnosti zabezpečení, mezi které patří WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES.

Skrýt Zobrazit technické parametry

Technické parametry

Frekvenční rozsah (GHz):

2.4, 5

Počet portů HUB/Switche:

3

Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]:

600 + 1300

Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]:

1 000

Firewall:

Ano

Specifikace výrobce

Konektory

Rozhraní:

RJ-45, USB 3.0

Počet WAN portů:

1

Počet portů RJ-45:

4

Počet portů HUB/Switche:

3

Základní parametry

Typ routeru:

Access point, Repeater, Router, Wifi Router

WLAN (Wifi) standardy:

802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Frekvenční rozsah (GHz):

2.4, 5

Management:

Ano

Firewall:

Ano

Typ antény:

Fixní

Síla anténního signálu:

5 dBi

Rodičovská kontrola:

Ano

Přenosové rychlosti

Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]:

1 000

Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]:

1 000

Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]:

600 + 1300

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:

260

Výška [mm]:

330

Hloubka [mm]:

80

Hmotnost [g]:

1 210

Výrobce Tenda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tenda AC15 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní aktivní prvky nebo DSL koncentrátory, Switche, Tiskové servery.